Archidiecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

ARCHIDIECEZJALNY DUSZPASTERZ MŁODZIEŻY

ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków

e-mail: duszpasterzmlodziezy@diecezja.pl

  tel.: 604 171 061

 

Duszpasterz archidiecezjalny

ks. Łukasz Michalczewski

Zastępca Archidiecezjalnego Duszpasterza Młodzieży
ks. Marcin Rozmus

LISTA DEKANALNYCH ANIMATORÓW DUSZPASTERSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
W ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

 

  1. Kraków - Centrum: Ks. Michał Dziedzic - Kraków - Wniebowzięcia NMP (Parafia Mariacka)
  2. Kraków - Kazimierz: Ks. Mateusz Szymczyk - Kraków - św. Kazimierza
  3. Kraków - Salwator: Ks. Grzegorz Grzybowski - Kraków - Zesłania Ducha Świętego (os. Ruczaj)
  4. Kraków - Bronowice: Ks. Andrzej Wasilewski-Kruk - Kraków - św. Szczepana
  5. Kraków - Krowodrza: Ks. Grzegorz Kurzec - Kraków - Krowodrza
  6. Kraków - Prądnik: Ks. Mirosław Kozina - Kraków - P. J. Dobrego Pasterza (Prądnik Czerwony)
  7. Kraków - Podgórze: Ks. Maksymilian Grabowski - Kraków - M. B. Fatimskiej (os. Podwawelskie)
  8. Kraków - Prokocim: Ks. Piotr Grzesik - Kraków - M. B. Dobrej Rady (Kraków - Prokocim)
  9. Kraków - Borek Fałęcki: Ks. Konrad Natkaniec - Kraków św. Rafała Kalinowskiego (Kliny - Zacisze)
  10. Kraków - Mogiła: Ks. Łukasz Ślusarczyk - Kraków - św. Judy Tadeusza (Kraków - Czyżyny)
  11. Kraków - Bieńczyce: Ks. Michal Kania - Kraków - M. B. Królowej Polski (Kraków - Bieńczyce)
  12. Babice: Ks. Adam Bartnicki - Babice
  13. Białka Tatrzańska: Ks. Jacek Jastrzębski - Białka Tatrzańska
  14. Biały Dunajec: Ks. Arkadiusz Zych - Szaflary
  15. Bolechowice: Ks. Mateusz Podczerwiński - Zabierzów k. Krakowa
  16. Chrzanów: Ks. Tomasz Białoń - Chrzanów - Św. Mikołaja
  17. Czarny Dunajec: Ks. Karol Paluch - Czarny Dunajec
  18. Czernichów: Ks. Piotr Róg - Czernichów
  19. Dobczyce: Ks. Paweł Odziomek - Dziekanowice
  20. Jabłonka: Ks. Krzysztof Korba - Lipnica Wielka
  21. Jordanów: Ks. Dariusz Czapnik - Jordanów
  22. Kalwaria: Ks. Lesław Kaczmarczyk - Kalwaria Zebrzydowska
  23. Krzeszowice: Ks. Wojciech Baran - Wola Filipowska
  24. Libiąż: Ks. Sebastian Kozyra - Libiąż (Św. Barbary)
  25. Maków Podhalański: Ks. Marek Mierzwa - Maków Podhalański
  26. Mogilany: Ks. Sebastian Baster - Mogilany
  27. Mszana Dolna: Ks. Tomasz Stec - Mszana Dolna (św. Michała Archanioła)
  28. Myślenice: Ks. Krzysztof Rusnak - Zakliczyn
  29. Niedzica: Ks. Łukasz Jachymiak - Maniowy
  30. Niegowić: Ks. Dawid Król - Łazany
  31. Niepołomice: Ks. Tomasz Plewa - Wola Batorska
  32. Nowy Targ: Ks. Zbigniew Kryjomski - Klikuszowa​
  33. Pcim: Ks. Tadeusz Tylka - Tokarnia
  34. Rabka: Ks. Leszek Dyląg - Rabka - Zdrój (św. Marii Magdaleny)
  35. Skawina: Ks. Przemysław Cios - Skawina - Miłosierdzia Bożego
  36. Sucha Beskidzka: Ks. Piotr Płoskonka - Sucha Beskidzka
  37. Sułkowice: Ks. Maciej Medes - Sułkowice
  38. Trzebinia: Ks. Sebastian Kowalczyk - Trzebinia - Św. Apostołów Piotra i Pawła
  39. Wadowice Północ: Ks. Grzegorz Bularz - Wadowice - Ofiarowania NMP
  40. Wadowice Południe: Ks. Jan Górecki - Wadowice - Św. Piotra Apostoła
  41. Wawrzeńczyce: Ks. Mieszko Ćwiertnia - Igołomia
  42. Wieliczka Wschód: Ks. Adam Garlacz - Wieliczka - św. Klemensa
  43. Wieliczka Zachód: Ks. Janusz Pasternak - Wieliczka - Krzyszkowice
  44. Zakopane: Ks. Michał Korbel - Zakopane - Najświętszej Rodziny
  45. Zator: Ks. Dariusz Biernat - Zator

 

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: