Archidiecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

ARCHIDIECEZJALNY DUSZPASTERZ MŁODZIEŻY

ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków

e-mail: duszpasterzmlodziezy[a]diecezja.pl

 

 

Duszpasterz archidiecezjalny

ks. Łukasz Michalczewski

Zastępca Archidiecezjalnego Duszpasterza Młodzieży
ks. Marcin Rozmus

LISTA DEKANALNYCH ANIMATORÓW DUSZPASTERSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
W ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

 

  1. Kraków - Centrum: Ks. Paweł Głowacz - Kraków - Wniebowzięcia NMP (Parafia Mariacka)
  2. Kraków - Kazimierz: Ks. Paweł Mielecki - Kraków - św. Kazimierza
  3. Kraków - Salwator: Ks. Grzegorz Grzybowski - Kraków - Zesłania Ducha Świętego (os. Ruczaj)
  4. Kraków - Bronowice: Ks. Kamil Gołuszka - Kraków - św. Szczepana
  5. Kraków - Krowodrza: Ks. Piotr Stopka - Kraków - Krowodrza
  6. Kraków - Prądnik: Ks. Mirosław Kozina - Kraków - P. J. Dobrego Pasterza (Prądnik Czerwony)
  7. Kraków - Podgórze: Ks. Paweł Palej - Kraków - M. B. Fatimskiej (os. Podwawelskie)
  8. Kraków - Prokocim: Ks. Piotr Grzesik - Kraków - M. B. Dobrej Rady (Kraków - Prokocim)
  9. Kraków - Borek Fałęcki: Ks. Adam Kurdas - Kraków św. Rafała Kalinowskiego (Kliny - Zacisze)
  10. Kraków - Mogiła: Ks. Krzysztof Polewka - Kraków - św. Judy Tadeusza (Kraków - Czyżyny)
  11. Kraków - Bieńczyce: Ks. Stanisław Kostecki - Kraków - M. B. Królowej Polski (Kraków - Bieńczyce)
  12. Babice: Ks. Rafał Cinal - Babice
  13. Białka Tatrzańska: Ks. Marcin Bętkowski - Białka Tatrzańska
  14. Biały Dunajec: Ks. Jacek Kucz - Szaflary
  15. Bolechowice: Ks. Marek Skop - Zabierzów k. Krakowa
  16. Chrzanów: Ks. Jakub Wiśniewski - Chrzanów - Św. Mikołaja
  17. Czarny Dunajec: Ks. Janusz Skorupa - Czarny Dunajec
  18. Czernichów: Ks. Paweł Cempura - Czernichów
  19. Dobczyce: Ks. Łukasz Michalczewski - Dziekanowice
  20. Jabłonka: Ks. Krzysztof Korba - Lipnica Wielka
  21. Jordanów: Ks. Jerzy Skórkiewicz - Jordanów
  22. Kalwaria: Ks. Lesław Kaczmarczyk - Kalwaria Zebrzydowska
  23. Krzeszowice: Ks. Stanisław Holla - Wola Filipowska
  24. Libiąż: Ks. Sebastian Kozyra - Libiąż (Św. Barbary)
  25. Maków Podhalański: Ks. Dariusz Burda - Maków Podhalański
  26. Mogilany: Ks. Robert Tupta - Mogilany
  27. Mszana Dolna: Ks. Tomasz Stec - Mszana Dolna (św. Michała Archanioła)
  28. Myślenice: Ks. Damian Zając - Zakliczyn
  29. Niedzica: Ks. Krzysztof Piechowicz - Maniowy
  30. Niegowić: Ks. Dawid Król - Łazany
  31. Niepołomice: Ks. Marcin Rozmus - Wola Batorska
  32. Nowy Targ: Ks. Zbigniew Kryjomski - Klikuszowa​
  33. Pcim: Ks. Krzysztof Litwa - Tokarnia
  34. Rabka: Ks. Józef Zwoliński - Rabka - Zdrój (św. Marii Magdaleny)
  35. Skawina: Ks. Marek Suder - Skawina - Miłosierdzia Bożego
  36. Sucha Beskidzka: Ks. Piotr Płoskonka - Sucha Beskidzka
  37. Sułkowice: Ks. Leszek Dyląg - Sułkowice
  38. Trzebinia: Ks. Sebastian Kowalczyk - Trzebinia - Św. Apostołów Piotra i Pawła
  39. Wadowice Północ: Ks. Adam Garlacz - Wadowice - Ofiarowania NMP
  40. Wadowice Południe: Ks. Grzegorz Wąchol - Wadowice - Św. Piotra Apostoła
  41. Wawrzeńczyce: Ks. Damian Kuchta - Igołomia
  42. Wieliczka Wschód: Ks. Tomasz Bajer - Wieliczka - św. Klemensa
  43. Wieliczka Zachód: Ks. Sławomir Głuszek - Wieliczka - Krzyszkowice
  44. Zakopane: Ks. Janusz Korepta - Zakopane - Najświętszej Rodziny
  45. Zator: Ks. Robert Jończyk - Zator

 

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: