Kalendarium duszpasterskie

1 października 2016

Misyjny Dzień Sióstr Zakonnych, kościół Karmelitów Bosych w Krakowie, ul. Rakowickiej 18, godz. 16.30. Różaniec w intencji misji, konferencja: Boże Miłosierdzie i misje. Godz. 18.00 - Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Jana Zająca w intencji misji.

Msza św. za kandydatów i członków KWC - Kraków, Sanktuarium św. Jana Pawła II, godz. 17.00.

5 października 2016

Uwielbienie - kaplica Uniwersytetu Jana Pawła II, ul. Bernardyńska 3, godz. 20.00 - prowadzi Diakonia Modlitwy.

8 października 2016

Inauguracja działań duszpasterskich Ruchu Apostolstwa Młodzieży w kaplicy Księdza Kardynała, Msza św., godz. 14.30.

Zobacz pełne kalendarium
Memento
W dn. 23.09.2016 r. zmarła śp. Jadwiga Pawicka, matka ks. kan. Adama Pawickiego, proboszcza parafii pw. św. Brata Alberta w Myślenicach.
Pogrzeb odbędzie się w parafii pw. św. Barbary w Bielsku-Białej Mikuszowicach Krakowskich (ul. Cyprysowa 25) w poniedziałek 26 września o godz. 14.00.

Archidiecezja w obiektywie

Warto także odwiedzić