ZAPROSZENIE DLA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

Króluj nam Chryste!!!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów do udziału w rekolekcjach wakacyjnych. Miejscem rekolekcji będzie budynek starej szkoły przy parafii św. Wojciecha w miejscowości Mucharz nad Zalewem Świnna Poręba pod Wadowicami.

Organizowane będą dwa turnusy:

I - Ministranci - dla chłopaków od V do VIII klasy

(termin 6-13 sierpnia 2018)

link do zapisów: www.goo.gl/forms/8FFHNXOtnVN5Conx2

II - Lektorzy - dla chłopaków od klasy III gimnazjum

(termin 20-27 sierpnia 2018)

link do zapisów: www.goo.gl/forms/Vyu8Qx0z0WO3fOxm2

(rekolekcje rozpoczyną się w poniedziałek o godzinie 18:00, a skończą w poniedziałek po śniadaniu)

Zapisy na rekolekcje dokonują się w dwóch etapach:

I - do 25 czerwca zgłosić udział poprzez formularz internetowy, którego wypełnienie jest zobowiązaniem do udziału w rekolekcjach (miejsca ograniczone)

II - do około 1 lipca zgłoszonym uczestnikom zostanie przesłana karta rekolekcyjna z dokładnymi informacjami i sposobem płatności, którą trzeba wykonać do dnia 15 lipca.

Koszt rekolekcji: 330 zł.

Wszelkie informacje: Facebook: Służba Liturgiczna Archidiecezji Krakowskiej (facebook.com/LSOAK/, ddsl@diecezja.pl, 880708839)

ks. Ryszard Kilanowicz
Archidiecezjalny Duszpasterz Służby Liturgicznej