XXXIII Wadowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

W najbliższą sobotę, 14 lipca, w bazylice w Wadowicach zostanie odprawiona Msza św. o godz. 7:00 na rozpoczęcie XXXIII Wadowickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

W dniu 14 lipca 2018 r., na Jasną Górę wyruszy XXXIII Wadowicka Piesza Pielgrzymka. Na jej rozpoczęcie pielgrzymi zgromadzą się w bazylice w Wadowicach, by uczestniczyć we Mszy św., która odbędzie się o godz. 7:00 pod przewodnictwem bpa Damiana Muskusa OFM.

Po Eucharystii, pielgrzymi udadzą się na trasę, wiodącą do Maryjnego Serca Polski. Po drodze odwiedzą: Witanowice, Ryczów, Alwernię, Pasary, Płoki, Olkusz, Rodaki, Bzów i Myszków. Organizatorzy pielgrzymki wadowickiej zachęcają do wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu wiary.

ks. Piotr Sałaciak