XXIII Letni Festiwal Muzyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej

Do 26 sierpnia 2018 r. w Kalwarii Zebrzydowskiej odbywają się koncerty w ramach międzynarodowego festiwalu muzycznego w kalwaryjskim sanktuarium. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

XXIII Letni Festiwal Muzyczny w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpoczął się w dniu 24 czerwca koncertem, podczas którego można było usłyszeć SERVI DOMINI CANTORES w składzie: o. Rafał Kobyliński, ks. Zdzisław Madej, ks. Paweł Sobierajski, o. Tomasz Jarosz, ks. Robert Kaczorowski. Na pozytywie zagrał Wacław Golonka, a na organach Marek Kudlicki. Kolejne spotkania w ramach międzynarodowego festiwalu muzycznego odbędą się 21 i 28 lipca oraz 11 i 26 sierpnia 2018 r.

Program XXIII Letniego Festiwalu Muzycznego w Kalwarii Zebrzydowskiej

21 lipca 2018 r. (sobota), godz. 20:00, Bazylika Mniejsza Matki Boskiej Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej

Marcin Wolak - bas

Andrzej Chorosiński - organy