Wielkopostne Rekolekcje Akademickie "U Szczepana"

W dniach 18-21 marca 2018 r. odbędą się Wielkopostne Rekolekcje Akademickie, organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie "U Szczepana". Spotkania ze studentami poprowadzi w tym roku ks. Arkadiusz Krziżok, duszpasterz młodzieży archidiecezji wrocławskiej.

Duszpasterstwo Akademickie "U Szczepana" serdecznie zaprasza na nadchodzące Wielkopostne Rekolekcje Akademickie, które odbędą się w dniach 18-21 marca w kościele św. Szczepana w Krakowie. Poprowadzi je w tym roku ks. Arkadiusz Krziżok, duszpasterz młodzieży archidiecezji wrocławskiej.

Wielki Post to czas duchowego przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Pozwól Bogu działać i kierować Twoim życiem, uleczyć zagubienie w grzechu, czy zatrzymać choćby na chwilę swoje zabieganie.

PROGRAM REKOLEKCJI

18 marca - Być obecnym