Uroczystości odpustowe w sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile

W dniach od 14 do 21 września br. w sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile będziemy przeżywać odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystej Mszy świętej w główny dzień odpustu będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski.

Zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy św. w niedzielę 17 września o godz. 11.00. Będzie jej przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski.

Transmisję z głównej uroczystości przeprowadzi Radio Pallotti FM, Radio Podlasie oraz Salve TV.

W pozostałe dni tygodnia odpustowego główne Msze święte z kazaniami dla pielgrzymów będą sprawowane o godz. 11.30 i 18.00 z procesją eucharystyczną.

W piątek 15 września o godz. 11.30, w naszym sanktuarium, odbywa się tradycyjna pielgrzymka chorych i niepełnosprawnych Archidiecezji krakowskiej. Modlitwie będzie przewodniczył o. bp Damian Muskus OFM.

Wspólnota Cysterska zaprasza do modlitwy w sanktuarium Krzyża Świętego w tym czasie odpustowym.