Spotkanie z raperem chrześcijańskim Tau ZAPOWIEDŹ

Księża salezjanie zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie z raperem Piotrem Kowalczykiem, założycielem wytwórni Bozon Records i producentem muzycznym. Wydarzenie odbędzie się w dniu 24 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w Auli u Salezjanów przy ul. Tynieckiej 39 (Dębniki) w Krakowie. Po spotkaniu organizatorzy zapraszją na koncert w ramach trasy ON-TOUR w klubie "Żaczek".


 

Piotr był osobą zagubioną, samotną, podążającą za złem, aż do momentu, kiedy odnalazł sens swojego życia w Bogu. Zdecydował się pójść za Jezusem, co pozwoliło mu przewartościować całe swoje życie i wpłynęło na jego twórczość. Obecnie Tau poprzez swoją muzykę daje świadectwo wiary w Boga, umacnia na duchu swoich słuchaczy, uczy prawdy o miłości i przestrzega przed złem.

 

To spotkanie skierowane jest dla wszystkich. W jego trakcie Piotr opowie o własnej twórczości, podzieli się historią swojego życia, a także odpowie na zadane pytania. Będzie również możliwość zrobienie zdjęcia z Tau, kupienia płyt i gadżetów oraz zdobycia autografu.

 

Interesujesz się twórczością Piotra? Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak to zrobić? Szukasz Boga i nie masz już pojęcia jak go znaleźć? Czujesz smutek, pustkę, depresję, samotność? Przyjdź! To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 lutego 2018 r. o godz. 17:00 (koniec planowany o 19:30) w Auli u Salezjanów przy ul. Tynieckiej 39 (Dębniki) w Krakowie. Wstęp wolny. Po spotkaniu przewidziany jest koncert, w ramach trasy ON-TOUR w klubie "Żaczek".

 

 

Na wydarzenie zapraszają
Salezjanie ks. Bosko

 


Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/175722146492919/

 

 

1
powrót

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: