Spotkanie z dr Wandą Półtawską

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli, szczególnie historyków i polonistów, na spotkanie z dr Wandą Półtawską na temat: „Eksperymenty medyczne na polskich kobietach w Ravensbrück".

Spotkanie z autorką wielu książek, doktorem nauk medycznych, specjalistą w dziedzinie psychiatrii, działaczką pro-life, osobą przez wiele lat współpracującą z kard. Karolem Wojtyłą, a następnie z Janem Pawłem II, odbędzie się w sobotę 17 marca br. w sali przy kościele św. Mikołaja w Krakowie (ul. Kopernika 9). Rozpocznie się ono o godz. 10:00, a przed spotkaniem, o godz. 9:30 zostanie odprawiona Msza św. w sali wykładowej.

Każdy uczestnik otrzyma film dokumentalny pt. „Króliki z Ravensbrück" (dwie płytki, w tym jedną do biblioteki szkolnej). Organizatorzy proszą o dokonanie zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniu. Imię i nazwisko, szkoła z adresem - należy kierować na adres: kswkrakow@gmail.com (do dnia 13 marca br.). Wstęp wolny.

Marzena Dąbrowska | prezes KSW