Spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa ZAPOWIEDŹ

W dniu 21 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono wyjątkowych gości.


 

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na kolejne spotkanie otwarte w Krakowie, które odbędzie się w dniu 21 lutego. Rozpocznie je Msza św. o godz. 18:30, a po niej wspólne spotkanie w Kamieniołomie przy ul Zamoyskiego 2 na Podgórzu.

 

To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono wyjątkowych gości. W lutym na spotkaniu gościć będzie Franciszek Kucharczak - mąż i ojciec, teolog i historyk Kościoła, redaktor i felietonista "Gościa Niedzielnego" oraz "Małego Gościa Niedzielnego". Podejmie on ważny temat: "Mężczyzna wobec prawdy".


Spotkanie będzie można też śledzić na łączach internetowych przez stronę: http://mezczyzni.net. Transmisja Online będzie możliwa w czasie trwania spotkania od godz.19:20 do godz. 21:00. Nie obejmie ona spotkania w małych grupach.

 

Link do transmisji: http://mezczyzni.net/main/transmisje

 

 

Andrzej Lewek

 

 

 

0
powrót

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: