Spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa z udziałem metropolity krakowskiego

W dniu 21 marca odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W marcu gościem będzie abp Marek Jędraszewski. Podejmie on ważny temat: "Mężczyzna wobec cierpienia".

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę, 21 marca. Z racji tego, iż jest to już dziesiąty sezon spotkań MśJ, zaproszono z tej okazji wyjątkowych gości, przygotowano szczególne tematy. Gościem najbliższego spotkania będzie metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski, który podejmie ważny temat: "Mężczyzna wobec cierpienia".

Gość specjalny: abp Marek Jędraszewski

- profesor nauk teologicznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, arcybiskup metropolita krakowski, zastępca przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski od 2014, przewodniczący Rady Naukowej KEP, członek Rady Stałej KEP, sekcji nauk filozoficznych, komisji wychowania katolickiego i wielu innych. Przewodniczący Komisji ds katechezy, szkół i uniwersytetów Rady Konferencji Biskupów Europy.

Marcowe spotkanie rozpocznie o godz. 18:30 Msza Święta w kościele św. Józefa na Podgórzu, a po Eucharystii organizatorzy zapraszają wszystkich do Kamieniołomu.

Osoby, które nie mogą być obecne "na żywo", będą mogły obejrzeć transmisję online - w czasie trwania spotkania: 21 marca 2018 od około 19:20 do około 21. Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

Andrzej Lewek