RÓŻANIEC DO GRANIC w Archidiecezji Krakowskiej

W dniu 7 października odbędzie się ogólnopolska inicjatywa modlitewna "Różaniec do granic". Decyzją Metropolity krakowskiego w modlitwę włączą się również wierni archidiecezji krakowskiej.

Zapraszamy wiernych archidiecezji do wspólnej modlitwy różańcowej 7 października br. wzdłuż polskiej granicy oraz w parafiach i rodzinach!

W czasie Dni Katechetycznych Ksiądz Arcybiskup zachęcił również duszpasterzy i katechetów do zaangażowania się w przygotowanie i przeżywanie tej wspólnej modlitwy.

Na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl znajduje się wykaz „kościołów stacyjnych", w których rozpocznie się „Różaniec do Granic". Tam również można zgłosić swoje uczestnictwo w tym pięknym wydarzeniu wiary.

Gorąco prosimy osoby i grupy, które planują swój udział, aby zgłaszały się na stronie internetowej. Osobno zgłaszają się animatorzy, którzy są gotowi prowadzić małe grupy modlitewne.

Poniżej - do pobrania -  najważniejsze informacje.

KOMUNIKAT SEKRETARIATU KEP WS. INICJATYWY RÓŻANIEC DO GRANIC