Rożaniec 12H

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej, działająca przy Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie, zaprasza na akcję Różaniec 12H, która odbędzie się w nocy z 13 na 14 lipca w Kaplicy Włoskiej i rozpocznie Mszą św. w dniu 13 lipca o godz. 19:00.

 


 

Wydarzenie jest odpowiedzią na pragnienie trwania w modlitwie różańcowej i zanoszenia przez ręce Maryi próśb do Naszego Ojca w Niebie.


Jest wiele intencji, w jakich chcemy się tej nocy modlić: jedność chrześcijan, pokój, ustanie wojen i konfliktów, szerzenie Ewangelii, ustanie prześladowań, dziękczynienie za otrzymywane łaski i wiele innych. Każdy z Was jest zaproszony do trwania z nami w tej modlitwie z własną intencją.


Różaniec 12H
rozpocznie się Mszą św. w dniu 13 lipca o godz. 19:00 w Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie, a zakończy po dwunastu godzinach - również Eucharystią, która sprawowana będzie o godz. 7:00 natępnego dnia. Modlitwa różańcowa odbędzie się w Kaplicy Włoskiej (wejście przez Krużganki).


Można wziąć udział w całości modlitwy lub dołączyć w dowolnym jej momencie. Zapewniamy ciepłe napoje i przekąski, by wzmocnić swoje ciała podczas modlitewnego spotkania.

 

Wydarzenie na Facebooku

 

 

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej

przy Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie

 

 

1
powrót

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: