Rekolekcje w Wadowicach dla rodziców kapłanów

W dniach od 24 do 27 maja 2018 roku w domu rekolekcyjnym przy klasztorze karmelitów w Wadowicach odbęda się rekolekcje dla rodziców kapłanów, pt. Rola kapłana w życiu duchowym Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny.Propozycja skierowana jest do rodziców księży (zarówno diecezjalnych jak i zakonnych), a także innych członków rodziny kapłana. Jest to dobra okazja do poznania życia i pism Mistyczki oraz wymiany wzajemnych doświadczeń.

 

W programie przewidziane są: codzienna Eucharystia, konferencja i lektura pism Służebnicy Bożej. Będzie także czas na osobistą modlitwę, spacer po Wadowicach, wizytę w muzeum „Domu rodzinnego Jana Pawła II", a także wyjazd na drogę krzyżową do pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej.


Dom rekolekcyjny dysponuje 1,2,3,4-osobowymi pokojami i może pomieścić około 100 osób. Chociaż znajduje się w niewielkiej odległości od rynku, otoczony jest parkiem, który umożliwia skupienie i odpoczynek.


Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 24 maja kolacją o godzinie 18:00, a zakończą obiadem w niedzielę 27 maja. Poprowadzi je ks. dr Bogusław Nagel - krajowy duszpasterz Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka".

 

Zgłoszenia:
tel. 605 990 239
opiekun@apostolatmargaretka.pl

 

1 2
powrót

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: