Kalendarz liturgiczny na dzień:
23.11.2014 34. niedziela zwykła – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA Pełny kalendarz

Rekolekcje dla małżeństw w kryzysie

Od piątej Niedzieli Wielkiego Postu w kościele Św. Barbary w Krakowie rozpoczną się rekolekcje wielkopostne „O przeżywaniu kryzysu małżeńskiego” skierowane głównie do osób, które borykają się z różnymi trudnościami w małżeństwie. Do wzięcia udziału zapraszamy zarówno pary małżeńskie jak i tych, którzy z różnych racji nie potrafią żyć razem ze sobą. Nauki rekolekcyjne odbywać się będą w niedzielę 21 marca na każdej Mszy Św. o godz. 8.00; 9,30; 11.00; 12.30; 16.00 i 18.00, a także od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00. Rekolekcje poprowadzi ojciec Jerzy Karpiński, jezuita pracujący jako kapelan w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.