Prośba do Proboszczów o przesłanie fotografii kościoła

Rzecznik Prasowy prosi Księży Proboszczów archidiecezji krakowskiej o przesłanie drogą e-mailową zdjęcia kościoła parafialnego. Fotografie znajdą się na nowej stronie internetowej archidiecezji.

Czcigodny Księże Proboszczu,

w związku z trwającymi pracami nad nową stroną internetową archidiecezji krakowskiej, na której będą znajdowały się aktualne dane o każdej parafii naszej archidiecezji, zwracam się z uprzejmą prośbą, o przesłanie jednej fotografii kościoła parafialnego, którego Czcigodny Ksiądz jest Proboszczem, na adres diecezjakrakowska@gmail.com Proszę, aby fotografia prezentująca budynek kościoła była jak najlepszego formatu oraz aby przesłane zdjęcie było własnością parafii, tzn. aby parafia posiadała do niej prawa autorskie.

Dziękując za zrozumienie i współpracę, serdecznie pozdrawiam.

Ks. Piotr Studnicki