Nowenna miesięcy u sióstr klarysek w Krakowie

Krakowska wspólnota sióstr klarysek zaprasza do wspólnej modlitwy w czasie nowenny miesięcy w Jubileuszowym Roku 750 - lat od śmierci bł. Salomei (19.02. - 19.10.2018 r.).

Krakowska wspólnota Sióstr Klarysek zaprasza do spotkania z wyjątkową kobietą, księżną, która odrzucając koronę królewską wybrała ubóstwo idąc śladem św. Franciszka i św. Klary. Błogosławiona Salomea, bo to o Niej mowa, odkryła, że na MIŁOŚĆ odpowiada się miłością: całkowitą, pełną oddania i rezygnacji z siebie. Dziś ponownie staje przed nami i uczy nas wartości życia, czystości, wierności w małżeństwie i zakonie, służby ubogim, patriotyzmu, wytrwałości, odwagi, modlitwy, miłości i pokoju.

Zaprasza do wspólnej modlitwy w czasie nowenny miesięcy w Jubileuszowym Roku 750 - lat od śmierci bł. Salomei (19.02. - 19.10.2018 r.):

II - OSOBY KONSEKROWANE
III - MŁODZIEŻ
IV - KLERYKÓW SEMINARIUM DUCHOWNEGO
V - KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ
VI - KATECHETÓW, NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW
VII - APOSTOLAT MARGARETKA
VIII - DUSZPASTERSTWO TRZEŹWOŚCI
IX - SZCZEGÓLNY DZIEŃ MODLITWY ZA OJCZYZNĘ
X - MAŁŻEŃSTWA I RODZINY

Wspólna modlitwa odbywa sie każdego dziewiętnastego dnia miesiąca:

15.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia