Mężczyźni św. Józefa - zaproszenie

17 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W styczniu gościem będzie dr Adrian Kurcbart. Podejmie ważny temat: "Odnowiona tożsamość: Co znaczy być mężczyzną?"

Bądźcie z nami 17 stycznia na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net

Gość specjalny: dr Adrian Kurcbart
- szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci, szafarz nadzwyczajny Komunii Świętej, dr , adiunkt w Instytucie Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalista w zakresie psychologii rodziny, rozwoju człowieka dorosłego oraz komunikacji interpersonalnej. Laureat nagrody im. Stefana Szumana. Autor książki „Psychologiczny obraz ojca w biegu ludzkiego życia". Prowadzi poradnię psychologiczną dla narzeczonych i małżonków przy parafii św. Franciszka z Asyżu w Kielcach.

Środa 17 stycznia 2018

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków - Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Zapraszamy!

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.

Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 17 stycznia 2018 od około 19:20 do około 21.
Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.

LINK DO TRANSMISJI

FanPage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377549209382392