Kwietniowe spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa

W dniu 18 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. To już dziesiąty sezon spotkań MśJ. Z tej okazji przygotowano szczególne tematy i zaproszono szczególnych gości. W kwietniu gościem będzie ks. Mirosław Tosza. Podejmie ważny temat: "Nauczyciel czy uczeń?".

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na kolejne spotkanie, tym razem na temat: "Nauczyciel czy uczeń?". Odbędzie sie ono w środę 18 kwietnia. Rozpocznie je Msza św. o godz. 18:30 w kościele na Podgórzu przy ul. Zamoyskiego, a następnie wszyscy uczestnicy zgromadzą się w Kamieniołomie.

Ks. Mirosław Tosza - założyciel i lider Wspólnoty "Betlejem" dla osób bezdomnych, z którymi mieszka od 20 lat w Jaworznie. Rekolekcjonista, organizator i uczestnik wypraw rowerowych i pieszych dla osób bezdomnych i przyjaciół do Rzymu, Jerozolimy, Aten. Uczestnik "Drogi Pojednania'2016" - pielgrzymki traktorami do Lisieux. Laureat Nagrody im. ks. prof. Tischnera. Ksiądz diecezji sosnowieckiej.

Spotkanie będzie transmitowane na stronie: mezczyzni.net

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=KBpwvs1scOw&feature=youtu.be

Andrzej Lewek