Kolejny dzień nowenny miesięcy w Jubileuszowym Roku bł. Salomei

Wspólnota Sióstr Klarysek z kościoła św. Andrzeja Apostoła przy ul. Grodzkiej w Krakowie zaprasza w najbliższy wtorek, tj. 19.06., na kolejny dzień nowenny miesięcy w Jubileuszowym Roku bł. Salomei. Mszy św. będzie przewodniczył Ksiądz Wizytator z Wydziału Katechetycznego w Krakowie ks. Jacek Ozdoba.


 

Do Eucharystii dołączy się także Ksiądz Proboszcz z Grodziska ks. Stanisław Langer z grupą parafian.


W tym dniu za przyczyną bł. Salomei, która włożyła cenny wkład w wychowanie św. Kingi i bł. Jolanty będziemy szczególnie modlić się za dzieci i młodzież, za nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich, którzy angażują się w wychowanie młodego pokolenia Polaków, aby Duch Święty nieustannie wspierał ich wysiłki i czynił je owocnymi.

 

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w naszą nowennę. Osoby, które nie mogą w tym dniu być razem z nami zachęcamy do duchowej łączności i odmówienia modlitwy jubileuszowej:

 

Wszechmogący dobry Boże, Ciebie bł. Salomea kochała i wielbiła całym swoim życiem; przez Jej wstawiennictwo rozpal w moim sercu żywy płomień wiary i miłości oraz udziel mi łaski (........), o którą Cię proszę z pokora i ufnością. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

 

 

Wtorek 19.06.2018 r. - kolejny dzień nowenny miesięcy


15:00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia
16:30 - Nieszpory
17:00 - Nabożeństwo czerwcowe po nim Msza św. i modlitwy do bł. Salomei oraz uczczenie relikwii

 

 

Siostry Klaryski

 

 

 

 

1
powrót

Msze święte


Partnerzy:
Mecenas: