"Gość na Polach" z udziałem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

Krakowskie biuro Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie zaprasza na najbliższe spotkanie z serii "Gość na Polach - środowe spotkania filmowe" z udziałem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Odbędzie się ono w dniu 14 lutego o godz. 19:00.

W dniu 14 lutego w siedzibie krakowskiego biura Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie odbędzie się kolejne spotkanie z serii "Gość na Polach - środowe spotkania filmowe", z udziałem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Tematem spotkania, które poprowadzi dziennikarz "Gościa Niedzielnego" - red. Bogdan Gancarz - będzie sytuacja chrześcijan w Armenii.

Najbliższe spotkanie o godz. 19:00 rozpocznie projekcja filmu, a następnie ok. godz. 19:30 planowana jest rozmowa z zaproszonym gościem, po której będzie czas na dyskusję.

GOŚĆ NA POLACH to owoc współpracy Papieskiego Stowarzyszenia PKWP z krakowską redakcją "Gościa Niedzielnego". Celem cyklicznych spotkań jest przybliżenie sytuacji w krajach objętych konfliktami zbrojnym oraz tam, gdzie chrześcijanie są zagrożeni i doświadczają prześladowań ze względu na wiarę w Chrystusa.

Na miejscu można również wesprzeć prześladowanych chrześcijan, kupując kawę/herbatę lub pamiątki z Ziemi Świętej, a także książki i płyty objęte patronatem PKWP.

Konrad Ciempka | Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie

Wydarzenie na Facebooku: