Kalendarium duszpasterskie

25 V 2017

„Czwartek Kultury", Msza św. Akademicka z katechezą na temat kultury duchowej, kolegiata św. Anny, godz. 19:30.
„Dialogi u Świętej Anny" z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, Kolegiata św. Anny, godz. 20:15.

26 V 2017

Celebracja IX kroku ku dojrzałości chrześcijańskiej - Nowa Kultura - Kraków, kościół św. Marka, godz. 19:45.

27 V 2017

Msza św. o beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, par. Miłosierdzia Bożego w Zakopanem, godz. 18:00.

Zobacz pełne kalendarium
Memento
Zmarła śp. Anna Hodana, matka ks. Marcina Hodany, wikariusza parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Wzgórzach Krzesławickich.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 25 maja o godz. 13.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie-Kurdwanowie. Po niej o godz. 14.30 odprowadzenie do grobu na cmentarzu parafialnym w Krakowie-Borku Fałęckim przy ul. Zawiłej.
Zmarł śp. Bronisław Kordula, Ojciec ks. Bogdana Korduli, dyrektora Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Pogrzeb we środę 24 maja br. o godz. 13.00 w kościele Narodzenia NMP w Myślenicach.

Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski

Archidiecezja w obiektywie